Nr. rachunku bankowego do wpłat:

 51 8200 0008 2001 0011 5544 0001
             BS Krasnystaw, o/Gorzków

 

Spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami

 

 

Clipboard01

Gorzków-Osada, 1 sierpnia 2016 r.

 

Informuje się, że w związku z realizacją projektu pn. „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim”, współfinansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych, w dniu 4 sierpnia 2016 r. o godz. 14-tej w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie-Osadzie, przy ul. Nadrzecznej 4, odbędzie się spotkanie konsultacyjne dot. realizacji inwestycji kluczowej w Gminie Gorzków.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców, przedsiębiorców i organizacje pozarządowe z terenu Gminy Gorzków. Spotkanie zostanie przeprowadzone z udziałem zewnętrznego moderatora.

 

 

Marek Kasprzak

/-/ Wójt Gminy Gorzków

Zebranie mieszkańców w sprawie wody.

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzkowie.

 

 

W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odwiedzają poszczególne gminy regionu.

Celem tego przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

  • W dniu 9 marca 2016 r. (środa), konsultanci będą do dyspozycji mieszkańców Gminy Gorzków (godz. 11.30-14.00).

Osoby zainteresowane funduszami europejskimi będą mogły skorzystać z ich wiedzy. Spotkanie jest otwarte i bezpłatne.

Zapraszamy do udziału.

Ogłoszenie o MPI

Linki

     MPZPLPR
 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//