Nr. rachunku bankowego do wpłat:

 51 8200 0008 2001 0011 5544 0001
             BS Krasnystaw, o/Gorzków

 

Tydzień ruchu

Szanowni Państwo,

 

W imieniu Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej, Fundacji Volunteers for Sport, Projektu Społecznego 2012, Spółki PL.2012+ chciałabym poprosić Państwa o pomoc w promocji projektu i przekazanie informacji do liderów sportu lokalnego na terenie Lubelszczyzny (jednostki oświaty, kluby sportowe, animatorzy sportowi). Nad wydarzeniem patronat objęła Pani Minister Joanna Mucha, której w sposób szczególny zależy na promocji projektu na Lubelszczyźnie. Organizatorom zależy, by dzięki takim projektom wzrósł udział wszystkich Polaków w aktywności ruchowej.

 

Oto ogólne zasady projektu:

 

Każdy może zorganizować imprezę.

Dlatego też organizujemy Konkurs, dzięki któremu wybierzemy 60 najlepszych projektów, które otrzymają od Nas dodatkowe wsparcie. Chcemy aby były one pomysłowe, angażowały lokalną społeczność i oferowały różne formy aktywności, szczególnie grupom, które na co dzień nie mają zbyt wielu okazji do ćwiczeń. I co równie ważne – zostały zrealizowane między 7 a 13 października 2013 roku!

 

Wystarczy:

1) wejść na stronę http://tydzienruchu.pl/

2) przeczytać wszystkie informację

3) zarejestrować imprezę i promować ją wśród mieszkańców

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc w przekazywaniu informacji i promocji projektu! Mamy nadzieję, że wspólnie rozruszamy Polaków. W razie jakichkolwiek pytań, proszę kontaktować się z Panem  Arkadiusz Kamil Mierkowski specjalista ds. komunikacji i rozwoju Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej ul. Lipowa 3 84-100 Puck, www.frkf.pl; www.facebook.pl/FRKFpllub bezpośrednio z koordynatorką projektu Agnieszką Garbacik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !

 

Z poważaniem, Marta Sobieszek

 

Departament Kultury, Edukacji i Sportu
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
ul. Lubomelska 1-3, 20-072 Lublin

tel. 81 441 67 16

 

Linki

 

Instytut Wsparcia Organizacji
Pozarządowych

zrealizował projekt
„Wspieraj lokalnie”
we współpracy z
PITax.pl Rozliczenie PIT

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//