Nr. rachunku bankowego do wpłat:

 51 8200 0008 2001 0011 5544 0001
             BS Krasnystaw, o/Gorzków

 

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Gorzkowskiej , Wójt Gminy Gorzków oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzkowie składają serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które wzięły udział w Świątecznej Zbiórce Żywności. Akcja prowadzona była już po raz trzeci ostatnio od 26 listopada do 19 grudnia 2014r. i przerosła nasze oczekiwania spotykając się z bardzo dużym odzewem mieszkańców, którzy zrozumieli sens akcji i hojnie się w nią włączyli.

Dzięki zaangażowaniu społeczeństwa udało się zebrać 770 sztuk produktów o wadze przekraczającej 295 kg . Przygotowano 22 paczki zawierające produkty żywnościowe oraz środki czystości a następnie przekazano je rodzinom wielodzietnym, niepełnym oraz osobom samotnym z terenu gminy Gorzków znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej
i życiowej.

Szczególne słowa uznania i wdzięczności kierujemy do Radnych Gminy Gorzków, Pracowników Urzędu Gminy w Gorzkowie, Uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gorzkowie którzy wsparli akcję, jak również dla Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Stanisława BiM oraz Właścicieli i personelu sklepów za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Dziękując za okazaną hojność i owocną współpracę życzymy zdrowia i wszystkiego co najlepsze w 2015 roku.

DSC 0109     DSC 0110     DSC 0111     DSC 0112

Artykuły - Pomoc Społeczna

Linki

 

Instytut Wsparcia Organizacji
Pozarządowych

zrealizował projekt
„Wspieraj lokalnie”
we współpracy z
PITax.pl Rozliczenie PIT

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//