Nr. rachunku bankowego do wpłat:

 51 8200 0008 2001 0011 5544 0001
             BS Krasnystaw, o/Gorzków

 

 

Wójt Gminy Gorzków informuje, że Gmina Gorzków w ramach realizacji projektu: „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim", który jest współfinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii. Lichtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych przystępuje do prowadzenia konsultacji projektu strategii pt: „Zintegrowana Strategia Rozwoju OF Szlaku Jana III Sobieskiego w zakresie kształtowania przestrzeni publicznej”.

 

Zwracamy się do mieszkańców gminy Gorzków i wszystkich zainteresowanych z prośbą o zgłaszanie wniosków i wszelkich wątpliwości. Państwa propozycje i uwagi będą cennym materiałem przy wyborze optymalnej koncepcji i kierunków rozwoju gminy.


Wnioski należy kierować pisemnie na adres: Gmina Gorzków, ul. Główna 9, 22-315 Gorzków-Osada, faksem pod nr 846838111 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 12.12.2014 r.

Projekt strategii przedkłada się w załączeniu:

Marek Kasprzak

/-/Wójt Gminy Gorzków

 

Załacznik:       

Zintegrowana Strategia Rozwoju OF Szlaku Jana III Sobieskiego w zakresie kształtowania przestrzeni publicznej" .                                

Najnowsze artykuły w kategorii

Linki

 

Instytut Wsparcia Organizacji
Pozarządowych

zrealizował projekt
„Wspieraj lokalnie”
we współpracy z
PITax.pl Rozliczenie PIT

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//