Nr. rachunku bankowego do wpłat:

 51 8200 0008 2001 0011 5544 0001
             BS Krasnystaw, o/Gorzków

 

Informacja na temat sczytywania danych z licznika za wodę.

W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa COVID – 19, a dalej w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i mieszkańców, Gmina Gorzków zwraca się z prośbą o

samodzielne dokonanie odczytu i przekazanie danych telefonicznie lub e-mailowo, w terminie do dnia 15 grudnia 2020 r.

W przypadku braku kontaktu lub braku przekazania danych, opłata będzie naliczana na podstawie prognozy wynikającej ze średniego zużycia wody w minionych okresach rozliczeniowych.

Informacje należy przekazywać na podane poniżej numery telefonów lub skrzynkę e-mail:
Tel. 84 68 38 156 wew. 303
Tel. 516 028 609
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opłaty należy realizować przelewem na rachunek bankowy Gminy Gorzków:

51 8200 0008 2001 0011 5544 0001

Zakończenie PSR 2020

PSR ZAKOCZENIE

Jeszcze nie skontaktował się z Tobą rachmistrz? - Podaj Swój nr telefonu

Powszechny Spis Rolny 2020 jest realizowany w trudnym okresie pandemii, dlatego też zależy nam bardzo na tym, by jak najwięcej osób spisało się przez Internet lub telefon.

Urząd Statystyczny w Lublinie nie dysponuje numerami telefonów do wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych w naszym województwie. Dlatego też prosimy, żeby użytkownicy gospodarstw rolnych, które jeszcze nie zostały spisane, udostępnili nam swój numer telefonu do tego celu.

Numer telefonu można przekazać do Urzędu Statystycznego w Lublinie na kilka sposobów:

  1. mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – podając numer gospodarstwa rolnego z listu Prezesa GUS oraz swój numer telefonu,
  2. SMS-em na numer 571506060 – ze swojego telefonu, podając numer gospodarstwa rolnego z listu Prezesa GUS.

Adres e-mail i nr telefonu są również na stronie US Lublin:

https://lublin.stat.gov.pl/aktualnosci/numer-telefonu-i-e-mail-do-urzedu-statystycznego-w-lublinie-spis-rolny-2020-,180,1.html

 Mogą Państwo również podać swój numer telefonu pracownikom Gminnego Biura Spisowego w swoim urzędzie gminy/miasta, którzy przekażą go odpowiedniemu rachmistrzowi spisowemu, żeby mógł się z Państwem skontaktować i umówić na spotkanie lub przeprowadzić spis przez telefon.

Ogłoszenie o przejściu Urzędu Gminy w Gorzkowie na częściowo zdalny tryb pracy

Gorzków-Osada, 2 listopada 2020 r.

            W związku ze stanem epidemii wywołanym przez COVID-19, informujemy, że od dnia 3 listopada 2020 r. Urząd Gminy Gorzków, co najmniej do dnia 13 listopada przechodzi na częściowo zdalny tryb pracy. Sytuacja ta oznacza również zamknięcie Urzędu Gminy na bezpośrednią obsługę interesantów. Na bieżąco realizowane będą kwestie związane z podstawowymi świadczeniami publicznymi i sprawy niecierpiące zwłoki.

Prosimy o telefoniczne, pisemne lub elektroniczne załatwianie i umawianie spraw.

Marek Kasprzak

/-/ Wójt Gminy Gorzków

Dotacja dla Biblioteki Publicznej w Gorzkowie

IK logo 2017

Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowie jest Beneficjentem Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”. Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy.
W ramach przyznanego dofinansowania w wysokości dotacja 23.948 zł i wkładu własnego od organizatora Gminnej Biblioteki Publicznej, którym jest Gmina Gorzków zakupiono:
- 7 komputerów stacjonarnych wraz z monitorami
- 2 laptopy
- 3 dyski zewnętrzne
- 5 myszy bezprzewodowych
- 4 myszy przewodowe
- 3 kamerki internetowe

Link do strony programu:
https://instytutksiazki.pl/biblioteki,5,kraszewski-komputery-dla-bibliotek,2.html

Linki

 

Instytut Wsparcia Organizacji
Pozarządowych

zrealizował projekt
„Wspieraj lokalnie”
we współpracy z
PITax.pl Rozliczenie PIT

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//