Nr. rachunku bankowego do wpłat:

 51 8200 0008 2001 0011 5544 0001
             BS Krasnystaw, o/Gorzków

 

UWAGA !

W celu usprawnienia pracy Urzędu Gminy Gorzków wszelkie dokumenty i wnioski można składać elektronicznie, przesłać pocztą, bądź wrzucić do odpowiedniego pojemnika umieszczonego na korytarzu (wejście od strony ul. Głównej)
przy BS Izbica do godz. 14:00.

Informacje Wojewody Lubelskiego dot. stanu epidemii

        Na podstawie art. 46 ust. 6 ustawy z dnia 5 grudnia 2008r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019r. poz. 1239, z późn. zm.) informuję o ograniczeniach, obowiązkach i nakazach wynikających z rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz 491).

Przepisy ogólne

W okresie od dnia 20 marca 2020r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza się stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. ...czytaj więcej

INFORMACJA WOJEWODY LUBELSKIEGO
z dnia 25 marca 2020r.
o ograniczeniach, obowiązkach i nakazach wynikajacych z rozporządzenia ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 552).

Na co mogą liczyć osoby objęte kwarantanną

Na co moga liczyć osoby objete kwarantanną

Ogłoszenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Krasnymstawie

        Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, wykonywanie pracy przez urząd administracji publicznej może podlegać ograniczeniu na wykonywaniu:
- wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom;
- określonych zadań przez ten urząd lub jednostkę w sposób wyłączający bezpośrednio obsługę interesantów.

Wobec powyższego Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krasnymstawie podjął decyzję o czasowym odstąpieniu od osobistych wizyt klientów w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Krasnymstawie.
Zwracamy się do wszystkich petentów o wyrozumiałość i składanie wszelkich dokumentów wyłacznie pocztą elektroniczną na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
względnie tradycyjnie w formie listu na adres inspektoratu,
porady można zasięgnąć pod nr tel. 82 5763159

Zobowiązuję ponadto urzędowych lekarzy weterynarii do wykonywania wyłącznie czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obrotu zwierzętami.

Małgorzata Kalinowska
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krasnymstawie

Komunikaty dla interesantów

        W związku z zagrożeniem wynikającym z rosnącej liczby zachorowań spowodowanych koronowirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w urzędach administracji samorządowej powiatu krasnostawskiego (Starostwie Powiatowym, Urzędzie Miasta i Urzędach Gmin).

Ograniczenie nie dotyczy spraw wymagających osobistego stawiennictwa.
Informacje związane z prowadzonymi postepowaniami w indywidualnych sprawach udzielane są telefonicznie przez poszczególne urzędy.
I
nformujemy również, że niezbędną dokumentację dotyczącą prowadzonych postepowań możecie Państwo dostarczyć do urzędów za pośrednictwem poczty.

Zachęcamy do korzystania z kontaktu z urzędami za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP), poczty elektronicznej oraz za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego

 

Komunikat PUP 13 03 2020

Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w Krasnymstawie
dotyczący wizyt potwierdzających gotowość do podjęcia pracy

Linki

 

Instytut Wsparcia Organizacji
Pozarządowych

zrealizował projekt
„Wspieraj lokalnie”
we współpracy z
PITax.pl Rozliczenie PIT

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//